KIZBERN MOTORSPORT s.r.o. , Puškinova 135 , 33901 Klatovy

774 957 474 info@kizbern.com

Rally Bohemia 2014

Bohemka má 40 let…
Neplánovaným startem našeho teamu byla Rally Bohemia Historic, na kterou jsme byli pozváni S. Kafkou. Rozhodnutí bylo rychlé, takové nabídky se neodmítají :-). Atmosféra v servisu slibovala slušnou soutěž. To se potvrdilo hned v RZ1 Staroměstská, kde kolem trati bylo spoustu diváků a soutěž dosáhla své pověsti. Na RZ4 Lobeč po drobné jezdecké chybě jsme lehce opustili trať a poškodili světelnou rampu o betonový patník. Do sobotní etapy jsme nastoupili s lehkou nervozitou. To jsme poznali hned na RZ6 Chloudov, když se nám do cesty postavila studna a trochu jsme pochroumali levou část vozu. Další erzety pokračovaly bezchybně a soutěž jsme si velice užívali. V nejdelší RZ11 Sychrov, kilometr před cílem RZ nás zastavila tech. závada na motoru v podobě prasklé ojnice. Tím pádem pro nás soutěž skončila a se slzami v očích jsme opouštěli Mladou Boleslav. Byla to velmi nádherná profesionální soutěž, děkujeme panu Kafkovi a pořadatelům, že jsme se mohli účastnit a být součástí 40 výročí Rally Bohemia.