KIZBERN MOTORSPORT s.r.o. , Puškinova 135 , 33901 Klatovy

774 957 474 info@kizbern.com

EPLcond Rally Agropa 2014

Odstoupení z 2. místa ve skupině

Dalším startem byla Agropa Rally Pačejov, která se konala 9. srpna. Na tuto soutěž došlo k velké změně, kdy na sedadlo spolujezdce usedla místo M. Hory sympatická a rychlostí otrlá sestra Wendy Kopáčka Mirunka Kopáčková. Mirka se své role spolujezdkyně ujala velmi zodpovědně a skvělým přístupem jsme si soutěž jako team, tak i posádka velice užili. Po RZ1 Strážovice panovala ve voze skvělá nálada, protože jsme byli na 2. místě ve třídě. Na RZ2 Čečelovice jsme díky mé jezdecké chybě navštívili pšeničné pole, kde jsme ztratili 2 minuty. Na přejezdu mezi RZ4 a RZ5 nastaly tech. problémy s přehříváním motoru, které jsme vyřešili a pokračovali. Zlepšení na RZ5 Strážovice bylo o 7 vteřin rychlejší oproti 1. průjezdu. Na RZ6 Čečelovice po průjezdu obcí Mečíchov jsem se dopustil mou mladickou nerozvážností a nedbalostí jezdecké chyby. Trefili jsme protikatovací zábranu (guma z kamionu o hmotnosti 81 kg) a došlo k vyvrácení pravého předního kola. Tím pro nás soutěž opět skončila.