KIZBERN MOTORSPORT s.r.o., Puškinova 135, 33901, Klatovy

+420 774 957 474 info@kizbern.com

ŘEŠENÍ CHLAZENÍ

PRO DODÁVKY

Dobře chlazené pracoviště pro vás znamená větší bezpečí. Řešení chlazení Webasto zaručí, že v provozu budete v klidu a chladu. A abyste zůstali svěží, můžete se spolehnout na léky, jídlo či chemikálie.

PRO NÁKLADNÍ AUTOMOBILY

Ujet denně stovky kilometrů po dálnici, to ovlivňuje soustředění. Aby řidič déle zůstal v dobré kondici, zajistí produkty Webasto příjemné klima v kabině řidiče. Pomocí vhodných řešení chlazení, od úsporných po výkonná.

PRO AUTOBUSY

Jízda klimatizovaným autobusem je zábavná. Vaše odměna: Vděční cestující – a vaše schopnost udržet pozornost. Společnost Webasto má pro vás vhodné řešení chlazení: od střešních klimatizačních jednotek po integrované klimatizační systémy.


PRO VAŠI LOĎ

Lodě jsou vaší i naší vášní. Na otevřeném moři slunce loď rychle zahřeje. Vychutnejte si slunce venku a zůstaňte v chladu v podpalubí, kdykoli potřebujete osvěžit. 
Naše bohatá nabídka produktů samostatných klimatizačních systémů až po velké chladicí systémy splní veškeré potřeby. Díky širokému rozmezí výkonu nabízíme chladicí kapacity od 5 000 BTU/h až po 1 500 000 BTU/h. Jaká technologie je pro vaši loď či jachtu nejvhodnější, necháme na vás.

PRO OBYTNÉ AUTOMOBILY A KARAVANY

Slunce může být během řízení či spánku nepříjemné. Klimatizace Webasto pomůže. Společnost Webasto nabízí vhodná klimatizační řešení pro všechny typy obytných automobilů a karavanů. Díky nim budete mít pohodlí, ať budete kdekoliv.

Prázdniny už na začátku jízdy…


JSME CERTIFIKOVANÝ SERVISNÍ A OBCHODNÍ PARTNER WEBASTO

Střešní klimatizační systémy

Společnost Webasto nabízí střešní klimatizační jednotky s chladicí kapacitou až 18 kW.

Integrované klimatizační jednotky

Společnost Webasto nabízí integrované klimatizační jednotky s chladicí kapacitou od 4 do 12 kW.

Vychutnejte si rozpálené slunce v pohodlí

Zvenku se do vašeho auta opírá letní slunce, které je uvnitř příjemně chladné. Příjemné klima je významnou výhodou pro řidiče a pasažéry, kteří si mohou vychutnat pohodovou jízdu. A pro přepravované zboží je ve skutečnosti zásadní. Společnost Webasto ví, který klimatizační systém je vhodný pro různé potřeby, a vždy má to správné řešení.

REFERENCE


Total Page Visits: 1181 - Today Page Visits: 1