KIZBERN MOTORSPORT s.r.o., Puškinova 135, 33901, Klatovy

+420 774 957 474 info@kizbern.com

Nezávislá topení

Nezávislá topení Webasto jsou skutečně všestranná, pokud jde o příjemné klima!

Je něco příjemnějšího, než nastoupit do vyhřátého auta za chladného a mokrého či sněžného dne a vyjet na cestu s dobrou viditelností? Nebo být v horkém dni přivítáni svěžím, čerstvým vzduchem, ovívajícím interiér díky funkci větrání? 

Odměňte se tímto pohodlím a vychutnejte si pocit 21° ve vašem autě – v každém ročním období!Skutečná osvědčená dokonalost: Nezávislé topení poháněné palivem

Místo mrznutí nastoupíte rovnou do vyhřátého auta – nezávislé topení Webasto vytvoří příjemnou pohodu v chladné sezóně už předtím, než vyjedete. To znamená lepší komfort a bezpečí: s vyhřátým a útulným interiérem, čistými skly a předehřátým motorem.


TEPLOVODNÍ TOPENÍ PRO OSOBNÍ AUTOMOBILY

Řada nezávislých topení Thermo Top Evo je dostupná ve třech výkonnostních třídách: 4, 5 a 5+. Díky tomu najdete to správné řešení pro váš vůz. Jako nejvýkonnější topení ve své třídě vyhřeje model Thermo Top Evo 5+ i velký interiér rychle a účinně.


TEPLOVZDUŠNÁ TOPENÍ PRO OSOBNÍ, UŽITKOVÉ, OBYTNÉ AUTOMOBILY, LODĚ

Teplovzdušná topení Air Top 2000 STC, Air Top EVO 40/55 poskytují nepřetržitý topný výkon díky plynulé modulaci. Užívejte si přesně nastavitelné a stabilní teploty uvnitř obytného vozu v jakékoli nadmořské výšce a za libovolných povětrnostních podmínek.


eThermo Top Eco

Rychlé, výkonné, na elektřinu. Elektrické nezávislé topení je integrováno do chladicího okruhu vozidla. Oběhové čerpadlo poskytuje homogenní ohřev motoru vozidla. Ventilátor vozidla zároveň přivádí proud teplého vzduchu do interiéru i přímo na přední sklo, které se díky tomu nebývale rychle odmrazí.