KIZBERN MOTORSPORT s.r.o., Puškinova 135, 33901, Klatovy

+420 774 957 474 info@kizbern.com

POCITOVÁ TEPLOTA 21°C

ELEKTRICKÉ TEPLOVODNÍ NEZÁVISLÉ TOPENÍ

eThermo Top Eco – rychlé, výkonné, na elektřinu. Elektrické nezávislé topení je integrováno do chladicího okruhu vozidla. Oběhové čerpadlo poskytuje homogenní ohřev motoru vozidla. Ventilátor vozidla zároveň přivádí proud teplého vzduchu do interiéru i přímo na přední sklo, které se díky tomu nebývale rychle odmrazí.

TEPLOVODNÍ NEZÁVISLÉ TOPENÍ NA KLASICKÁ PALIVA

Řada nezávislých topení Thermo Top Evo je dostupná ve třech výkonnostních třídách: 4, 5 a 5+. Díky tomu najdete to správné řešení pro váš vůz. Jako nejvýkonnější topení ve své třídě vyhřeje model Thermo Top Evo 5+ i velký interiér rychle a účinně.

TEPLOVZDUŠNÁ TOPENÍ PRO OSOBNÍ, UŽITKOVÉ, OBYTNÉ AUTOMOBILY, LODĚ

Teplovzdušná topení Air Top 2000 STC, Air Top EVO 40/55 poskytují nepřetržitý topný výkon díky plynulé modulaci. Užívejte si přesně nastavitelné a stabilní teploty uvnitř obytného vozu v jakékoli nadmořské výšce a za libovolných povětrnostních podmínek.


PRO NÁKLADNÍ AUTOMOBILY

Flexibilní vzduchová topení pracují nezávisle na motoru a vyhřívají kabinu řidiče i nákladový prostor bez běhu motoru. Kompaktní provedení umožňuje flexibilní a snadnou montáž.

Efektivní vodní topení vyhřívají kabinu řidiče a motor na optimální provozní teplotu bez spuštění motoru. Rovněž udržují teplotu během delších přestávek nebo prostojů.

PRO LODĚ, LOĎKY, LODIČKY

Počasí na moři se mění rychleji než kdekoli jinde. Objevte krásu zimy na moři prodloužením vaší plavební sezóny s řešením vytápění Webasto na palubě.
Spolu se specifickými montážními sadami pro lodě dodáváme inovativní vysoce kvalitní vzduchová a vodní topení, která přispívají ke zlepšení komfortu na palubě. Tyto dvě technologie nabízejí našim zákazníkům ekonomická, výkonná a spolehlivá řešení.

PRO AUTOBUSY

Řešení vytápění na míru pro autobusy. Pro řidiče a dopravce to znamená: Přesně tu správnou teplotu pro bezpečí za volantem s úsporným provozem. A příjemné teplo udrží vaše cestující v dobré náladě.

Nabídka produktů Webasto obsahuje jak vzduchová, tak vodní topení, s rozličnými funkcemi a tepelným výkonem. Dále nabízíme kompletní, předem sestavené vodní stanice, vodní čerpadla a příslušenství a rovněž celosvětový servis.


JSME CERTIFIKOVANÝ SERVISNÍ A OBCHODNÍ PARTNER WEBASTO

Perfektní teplota

Místo mrznutí nastoupíte rovnou do vyhřátého auta – nezávislé topení Webasto vytvoří příjemnou pohodu v chladné sezóně už předtím, než vyjedete. To znamená lepší komfort a bezpečí: s vyhřátým a útulným interiérem, čistými skly a předehřátým motorem.

Pocit při 21° ve skutečnosti není teplota.
Možná, že právě teď se cítíte zvlášť dobře při teplotě 22,3°, ale dnes v noci byste upřednostnili teplotu 19,8°.

Je však pravdou, že všichni lidé preferují teploty v rozmezí od 20° do 23°. Proto v teplotě 21° spatřujeme spíše symbol. Symbol dokonalého stavu bytí. Symbol trvalé fyzické pohody.
Bez ohledu na to, jaký je venku mráz.

Nezávislá topení Webasto váš vůz vyhřejí na dokonalý pocit 21°.

REFERENCE


Total Page Visits: 1388 - Today Page Visits: 4